Informace o nás

Dovolte nám, abychom se úvodem ve zkratce představili. Jsme hudební a pěvecké duo DONAHA, kde hraje jmenovitě Marek Máslo na kytaru, zpěv a vokály a má kolegyně Jiřina Scholzová – kytara, zpěv a vokály. Pocházíme ze Smržovky u Jablonce nad Nisou.

Vznikli jsme samostatně 1.2.2002  po letitých zkušenostech v oblasti muziky a zpěvu kde jsme vystupovali ve skupinách např. Hudba Tanvald, Kohinor – kde stále ještě vystupujeme a dále např. Spare Parts, Kaleidoskop nebo Nový Farmaři.

Během našeho vystupování využíváme hlavně kombinace speciálně upraveného počítače  a dále využíváme kytaru a dvojhlasný zpěv. Používáme mikrofony Shure 58A a aktivní reprodukrory RCF které umožňují ozvučit větší i malý sál bez ztráty jakékoliv kvality zvuku.

V současné době disponujeme s více jak 200 písničkami od českých i zahraničních autorů a skupin z různých žánrů a věříme že se dokážeme trefit do vašeho vkusu a potřeby.

Duo DONAHA mělo také možnost si zazpívat  např. s Jiřím Halekalem,Janem Vyčítalem nebo hrát pro pana Hejtmana Libereckeho kraje.

Pokud jsme Vás zaujali a pořádáte rodinnou oslavu, svatbu, narozeniny, firemní večírek či jiné společenské akce neváhejte nás kontaktovat  a my se budeme snažit vyhovět všem Vašim požadavkům.

                                                      

                                                                                TĚŠÍME SE NA SPOLUPRACI S VÁMI.

 

 

* Pořádáte rodinou oslavu? * Společenskou akci? * Firemní večírek? Chcete mít na ní o dobrou muziku a zábavu postaráno? Jsme tady PRO VÁS !!!